Iskustva korisnika

 
Kupio sam gusle. Nemam primedbi. Bilo je sve kako smo se dogogovorili. Preporučujem ovog prodavca i drugima.

Branko, Prokuplje, Tuesday, 21 August 2012

 
 
Sviram već dugo i znam šta je dobra frula. Kvalitetan instrument su mi poslali. Korektno. Pozitivne preporuke.

Dejan, Bačka Palanka, Friday, 17 August 2012

 
 
Profesionalno i korektno. Ocena 5.

Ana, Vranje, Thursday, 02 August 2012

 
 
Instrument mi se sviđa. Dobila sam tačno ono što sam poručila. Rade profesionalno.

Maja, Niš, Wednesday, 11 July 2012

 
 
Dobiješ i vrećicu za frulu. Kulturno, nema šta.

Sava, Sremska Mitrovica, Monday, 18 June 2012

 
 
Pored toga što je frula dobra, sviđa mi se i transportno pakovanje, jer je frula maksimalno obezbeđena tokom slanja. Obraćaju pažnju na bitne stvari. To mi se naročito svidelo.

Slavica, Kragujevac, Wednesday, 06 June 2012

 
 
Gusle sam kupio sa orlom na vrhu. Još su ljepše no na fotografiji. Prave gusle. Zadovoljan sam i sa izgledom i sa tonom. Lijep duborez. Svaka čast momci. Radite dobar posao. U zdravlje.

Milo, Beograd, Monday, 28 May 2012

 
 
Dobar instrument. Poručiću još koju frulu.

Petar, Los Angeles, Wednesday, 23 May 2012

 
 
Trebala mi je frula za dete da uči da svira. Lepo su me posavetovali i sada mali ima dobru frulu i pomalo uči da svira. Korektni prodavci. Dobra preporuka.

Sanja, Beograd, Monday, 14 May 2012

 
 
Dobra frula. Korektan prodavac.

Dane, Apatin, Monday, 19 March 2012

 
 
Za 24h je frula bila kod mene, kao što piše na sajtu. Ekspeditivno. Ocena 10.

Bogoljub, Kruševac, Wednesday, 08 February 2012

 
 
Kupio sam 2 frule i nisam se pokajao. Pošteni su ljudi. Instrumenti su solidni.

Rade, Zemun, Monday, 16 January 2012

 
 
Sve brzo, lako, korektno. Dobri su. Moja pozitivna preporuka.

Ivan, Beograd, Thursday, 15 December 2011

 
 
Sve je bilo kako smo se dogovorili. Dobra prodavnica.

Kristijan, Trst, Tuesday, 08 November 2011

 
 
Dobra frula. Sve ok. Dobra ocena.

Zorica, Jagodina, Tuesday, 11 October 2011

 
 
Dobra saradnja. Pozitivna ocena za prodavca.

Sava, Cirih, Friday, 16 September 2011

 
 
Sve kupljeno je brzo stiglo i u dobrom stanju. Dobar prodavac.

Svetlana, Bela Crkva, Friday, 27 May 2011

 
  
  


  

Newsletter

 
Da li biste želeli da primate obaveštenja o popustima, specijalnim akcijama i novim ponudama putem email-a?